Grono osób współtworzących nasze ogrody stale się powiększa – dołącz i Ty!
 

Nasi partnerzy

 

 


 

Przyjaciele  Ogrodów z pasją

O początku istnienia Ogrodów z pasją posiadamy grono przyjaciół, którzy współpracują z nami i nam sprzyjają:

Enklawa Artystyczna, 
Fundacja Alternatywnej Edukacji ALE,
Teatr Insania,
Grupy taneczne MDK Mrągowo,
Fotoreporterzy: Marian Modzelewski, FotoFokus.

Animatorzy

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę edukacyjną, dlatego też prowadzimy stały nabór animatorów do prowadzenia warsztatów ekologicznych. Jeśli lubisz pracować z dziećmi i poszukujesz dodatkowego zajęcia -  dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole. Zapewniamy szkolenia wprowadzające oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (pedagogiczne),
  • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • pozytywne nastawienie,
  • otwartość, komunikatywność,
  • kreatywność,
  • odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
 

Wolontariusze

Jeśli jesteś pasjonatem przyrody i chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym temacie, serdecznie zapraszamy abyś do nas dołączył. W naszych ogrodach będziesz mógł realizować swoją pasję ogrodniczą poprzez pielęgnację roślin oraz obcowanie z naturą.

Otrzymasz od nas spersonalizowaną kartę wolontariusza, która będzie upoważniała Ciebie do bezpłatnego, wielokrotnego odwiedzania naszych ogrodów w sezonie letnim.


 

Praktykanci

W sezonie letnim przyjmujemy studentów z kierunków architektura krajobrazu, ogrodnictwo oraz turystyka do odbycia praktyk semestralnych w Ogrodach z pasją w Marcinkowie

OGRODY MARKIEWICZ - MARCINKOWO 33A, 11-700 MRĄGOWO